| ionutz_3878 a întrebat:

Buna ziua TPU, ma simt foarte frustrat din cauza faptului ca sunt foarte mic de inaltime, am 1 m si 50 de cm si varsta de 17 ani si jumatate. Ma simt foarte nasol cand sunt in preajma celorlalti deoarece ei sunt mai inalti ca mine... poate din cauza acestui fapt nu am nici prietena sad Va rog ajutati-ma si pe mine cu un sfat cat mai bun daca doriti, va multumesc frumos!

1 răspuns:
| Eternitas a răspuns:

Nu fi supărat! Există şi persoane şi mai mici de înălţime decât tine. Dacă vrei să faci o schimbare la tine, te poţi apuca de voley, handbal, innot sau basket! Însă eu aş spune să nu te simţi prost când stai pe lângă ceilalţi. Mulţumeşte-te cu cine eşti cu adevărat! Iar dacă nu ai prietenă este din cauză că nu ai încercat să-ţi faci una. Nu dispera, lasă timpul să treacă şi ai să vezi că toate stările care le ai acum vor trece.