| eugem35 a întrebat:

Buna ziua TPU vreau sa fac un anut umanitar, am cunoscut o familie cu un copil frumos de 15 ani bolnav de leucemie si am donat 100ron.
cine vrea sa boneze o suma de bani modica cat il lasa inima un leu sa done un euro in contul. ron: ro 20 btrl 04701201381044xx.
euro:ro66 btrl04704201381044x.
eu am donat pentru a salva o viata

3 răspunsuri:
| eugem35 explică:

Esti un prost cum sa pui asa ceva la intrebare asta cu cerculet esti cretin rau, dl anonim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maik ia gura mica din pas in pas am ajuns la intrebarea asta si uite! Chiar ca se duce de rapa site-ul...

| maik_4059 a răspuns:

Ma multumesc cu surioara ta poate nu-i asa de fraera ca tine