| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua. vă rog să nu mă criticaţi pentru postarea anunţului pe un site de sfaturi TPU.ro m-am gândit că acest site este cel mai călcat de oameni şi că aşa am postat şi aici pentru. ca lumea văd mai repede pe acest site-ul. Dacă cunoaşteţi pe careva care are nevoie de un angajat vă rog să mă contactaţi prin e-mail. Vă doresc o zi bună tuturora

Bună ziua.
Mă numesc Marian, am vârstă de 27 ani.
Caut loc de muncă: Full-Time / Part-Time.
Rog Firme / Societăţi să ia legătura cu mine cu privire la, "la împărţit de pliante, fluturase, reviste prin magazine, străzi sau la Metrou".
- Carrefour
- Cora
- LIDL
- Flanco
- Domo
- Mall-uri oriunde / Mega Mall Pantelimon
- Dedeman
- Kaufland
- Bricostore
- Mr.Bricolage
- ALTEX
- H&M
- ZARAL
- EONARDO
- MANGO
- Mega-Image / Shop & Go
- (Magazinul Unirea sau în Centru Vechi)
- METRO
- Auchan

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe tocmai.ro
pe ejobs.ro
ai mai multe sanse, pe ejobs sunt locuri suficiente.
O zi frumoasa sa ai si mult succeshappy

| Fatamuntilor a răspuns:

NU de critica e vorba, dar putin probabil ca anuntul tau sa fie vazut de ce interesati.
De nu mergi personal la magazinele respective?

| Saveluc a răspuns (pentru Fatamuntilor):

De obicei cand te duci si intrebi de "x" repede o sa auzi zicand "e pe teren s-au veniti maine" Si tot asa. m-am saturat pe bune. Deci cine are nevoie sa angajeze sa arunce o privire pe net. Ca sunt multi care cauta de munca.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Saveluc):

Situl astae vizitat de persoane de pana in 18 ani.Majolitatetea.Sau prea tineri sa-ti ofere tie un loc de munca.Incearca pe siturile de profil (www.tocmai.ro)Sau pe facebook)

| Saveluc a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mersi Mult pentru. sfat. Dar sa stii ca am pus si pe Mercador http://mercador.ro/oferta/impart-pliante-fluturase-bannere-etc-IDW1Hf.html dar si pe Tocmai.