| Concluzii a întrebat:

Bună ziua.
Vă rugăm să ne spuneți şi nouă ompărere despre această pagină de facebook şi cum o putem popula înafară de-a le spune prietenilor sau a dona.
Facem creații frumoase, să o închidem sau nu.
Este deschisă de 2-3 zile, vă rugăm să ne spuneți un sfat, sfatul tuturor contează.
Nu vrem commenturi cu alte pagini de-a ale voastre.
Aceasta este pagina www.facebook.com/sufletdevisator, mulțumim anticipat.

7 răspunsuri:
| IoanaSorina a răspuns:

Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă
Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă.
laughing)
Nu cred ca ar putea deveni populara altfel. Ar trebui in primul rand 2-3 persoane sa de-a cateva likes si share la postari ca sa vada si alti prieteni, si asa devine populara treptat laughing Desigur trebuie sa aveti postari interesante si sa postati in fiecare zi.

| DavidUnicorn a răspuns (pentru IoanaSorina):

Este o pagină foarte frumoasă! Succes cu ea! :3

Funda?

| Concluzii explică (pentru IoanaSorina):

Www.facebook.com/sufletdevisator Mulțumim de sfat, dacă observai era o virgulă. mnah, mai greşeşte omul.

| Camelia53 a răspuns:

Este super pagina, m-am uitat pe ea si pe ea am ramas laughing Nu serios, chiar este foarte frumoasa si dupa parerea mea o sa aiba succes si nu trebuie sa ascultati gurile rele si in nici-un caz sa o inchedeti!
Bafta in continuare, inca o data NU O INCHIDETI pentru ca e super, mai ales mesajele din poze

| Camelia53 a răspuns:

Si eu am avut o pagina dar nu pe facebook, in fine, si tot asa eram la inceput si nu aveam prea multe aprecieri si tot asa cu poze si altele si m-am gandit si am pus un concurs, puteti sa faceti si voi asta dar nu cu premii mari cum fac unele pagini foarte faimoase (telefoane, tablete) ca presupun ca nu aveti dar puteti sa faceti colaj cu castigatorul din partea paginii sau un like ceva, habar n-am dar sa fiti creativi.

Sper ca v-au ajutat sfaturile mele si sa le puneti in aplicare!

| Camelia53 a răspuns (pentru Camelia53):

Scuzati ca am comentat de 2 ori dar nu mergea sa pun tot intr-un raspuns.