| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Am nevoie de părerea voastră. Eu și câțiva dintre prietenii mei încercăm să facem o schimbare în România de ceva timp, și am apelat la creearea unei pagini pe facebook. Voiam să știm părerea voastră. Credeți că avem șanse să străngem tineri ca noi, ca voi, să ni se alature? Vrem părerile voastre sincere. Aici vă puteți arunca un ochi: https://www.facebook.com/pages/Ideologiile-tinerilor/276 05777256 1750 Mulțumim anticipat!

1 răspuns:
| IdeologiileTinerilor a răspuns:

Https://www.facebook.com/pages/Ideologiile-tinerilor/276057772561750 În întrebare este punct după link și apare ca și cum pagina este inchisă. Îmi cer scuze de situție.