| Ana_Anna_1994 a întrebat:

Bunăă :3
Mă plictisesc laughing
Aşa că: Cum a fost primul vostru sărut? big grin

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Si eu laughing
Pai aveam 8 ani cand l-am avuthee hee Inca mai imi amintesc laughing Eram in spatele casei.cand "s-a intamplat" ...sincer nici nu stiam ce fac dar...hee hee

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Fain, al tau nu?

| OnNo a răspuns:

Pai de 8 martie in zona unde locuiesc baieti dau fetelor ciocolata iar o fata care ma placea a alunecat spunea ia.
Colegilor le spunea ca a vrut sa ma sarute dar mine nu.
Ciudat!?!?!?

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Se spune ca primul sarut e cel mai frumos si cel mai fain...insaaaa...parerea mea:ramine a fi fain pentru acel care stie din prima cum sa actioneze, adica nu sa astepte so invete cineva cum se face de fapt..asa ca mine.big grin (luind in consideratie ca mai aveam si emotii.sh putina greatabig grin)baiatul cu care a fost primul sarut stia ca la mine e pentru prima data asa ca el s-a oferit sa ma invete.big grin si o fost. iubireee, care inca mai dureaza

| ribionok a răspuns:

Sincer nu a fost prea grozav... eram la o petrecere si am primit o provocare: sa ma sarut cu unu... si ala si-a bagat toata limba in gura mea laughing) a fost cel mai scarbos moment din viata mra.