| florin1998 a întrebat:

Cum sa dezactivez de pe mess Sweetim. dau fundita

Răspuns Câştigător
| DincoloDeRai a răspuns:

Pey intri in control panel dai la Add or remove programs cauti sweetim si il dezistalezi fundita?big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Si eu mi-am instalat prostia aia, dar am scapat de ea. Deci mergi in Start, apoi Control Panel, dupa ce intri dai la fisierul Add or remove programs, cauti sweetim dai clik pe el, si acolo jos la dreapta e remove, dai remove si asta e!

Uite ca sa intelegi mai bine:
Start-Control Panel-Add or remove programs - sweetim -remove!

Bafta!

La multi ani!

Pa, pa.

| kosmynutza a răspuns:

Bune si eu mi-am instalat acest program si nuh mai pot sa scap de el...am intrat peste tot unde trebuia dar nuh merge.sadimi arata ca se incarca iar apoi imi apare un chenar si jos sa apasa una din variante:cansel, rentry, ignore.thinking si pe oricare as apasa imi iese si nuh se intampla nimicsad

| AngelNycoleta a răspuns (pentru kosmynutza):

Pai dai ignorelaughing sper ca te'am ajutat