| AndressAndreea a întrebat:

Am dowloandat photofiltre si mi s-a instalat la mess un program sweetim si nu pot face emoticoane deoarece imi apar unele imense si urate. Cum scap de el?

Răspuns Câştigător
| MishalufLv a răspuns:

Intri in start>control panel>program(trebuie sa ai cv uninstall a program) intri acolo si cauti Sweetim in lista aia. si dai uninstall... dupa dai un restart si ai scapat de el big grin sper ca ti-am fost de ajutor happy

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Așa se întămplă când se folosește doar next, next, finish, fără a folosi custom install sau advanced install(cum e normal).Din control pannel/add or remouve programs/ cauta aplicația și apoi unninstall
Apoi șterge toate urmele aplicației, inclusiv cele din aqpplication data și registrul windows, și problema va dispărea.Succes

| introduaicinumele a răspuns:

Seetim ala e un adware tampit, scaneaza-l cu antivirusul ca uneori ti-l detecteaza ca virus, poate scapi asa de el. Si daca viitoare debifeaza toate casutele alea cu toolbaruri si alte prostii ca d-aia se viruseaza PC-urile si merg greu de la toolbarurile alea si porstiile cum ar fi sweetimul asta.

| 2105 a răspuns:

Am patit si eu la fel nu le poti sterge dar in loc sa scrii, deasupra de bara noua este alta bara si aia are emoticoane mici si normale