| LikeARollingStone a întrebat:

Bunaaa! Ati avut vreodata vreo experienta paranormala? Dau fundita.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Auzeam cum trosnea mobila si parchetul, uneori noaptea sau ziua cand eram mic. Recent am investigat un efect practicat de preoti (exorcismul) si se pare ca un spirit malign a fost in casa. Aia faceau ravagii si inca le produc daca o persoana e purtatoare de o ciudatenie infernala

| RKBlue a răspuns (pentru mgtow):

Spune-mi,te rog, ca glumesti laughing

| mgtow a răspuns (pentru RKBlue):

Nu deloc, am patit in Italia cand circulam cu tiru prin munti & o multime de tunele in stanga era moartea cu coasa cel cu gluga neagra si in mijlocul drumului pe banda alba care separa benzile alerga un caine negru gen pitbull. Noaptea mai simteam ca un individ negru e langa mine (in forma omuletului din indicatoarele astea https://images.app.goo.gl/9RNgD3XmXeF3p6kH8) dupa m-am trezit intr-o saritura. Mi-a zis una ca 2 femei m-au blestemat acum plc stie ce si cum. Mai am de tras in viata si nu ma las doborat de nimic sant tanc pe roti

| MihaelaDart a răspuns:

Visele premonitorii si intuintie. Asa cum visez, a doua mi se intampla. Ori cand spun ceva anume de x, asa este.
Desi nu mi se pare ceva paranormal pentru mine, e ceva normal. Paranormal este pentru cei care nu sunt facuti sa creada in asta.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Am experimentat dedublari si multe altele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Cum adică "dedublări"?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Dedublari astrale, iesi din corp.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu, ceva paranormal pe acolo ai experimentat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, dar nu m-aș simți confortabil să expun aici situațiile de genul ăsta...

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicio problema, stiu ce spui happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

winking

| RKBlue a răspuns:

Eu am avut vise premonitorii.Dar nu e supranatural si destul de
multe lume le are...

| RKBlue a răspuns (pentru mgtow):

Ok..Planuiam sa dorm la noapte, dar acum voi ramane treaz cu gandul la un om negru care apare de nicaieri...mersi frumos

| mgtow a răspuns (pentru RKBlue):

Se freca de mine parca ma mangaia si il vedeam in dreapta, nu puteam sa ma misc deloc. Dar am avut ocazii cand femei smechere ma violau si m-am simtit bine

| RKBlue a răspuns (pentru mgtow):

Acum trebuie sa imi sun psihologul, si cred ca la ora asta doarme. Oricum, pa-pa somn pentru urmatorea saptamana...

| Justme79 a răspuns:

Bună mai în glumă mai în serios să știți că uneori se pot întâmpla anumite lucruri pe care nu ți le poți explica și nu le poți înțelege uneori îți pui întrebarea oare chiar o fi adevărat, nu vreau să par deplasata cu ceea ce voi spune dar eu chiar am avut o întâmplare puțin mai ciudată ca sa spun așa! Într-o seară mamei mele i sa făcut rău ea fiind în acel momentul la țară eu fiind în oraș la o distanță de 1h neștiind că ea nu se simte bine in aceași seară prin somn am auzit-o când mă striga pe nume m-am trezit in acel moment speriata cu gândul la ea și mă gândeam posibil să fi visat ceva și mi sa părut că poate ea mă striga, dimineața am sunat-o cum fac de obicei să văd ce face și cum este următorul lucru care mi la zis a fost că, in momentul când i-a fost rău se gândea la mine ce bine era daca o sunam in acel moment aceasta este doar un aspect ce mi-a dat puțin de gândit!