| Ziiziii a întrebat:

Bunaaa! Ce optiuni sunt la Orange cu 5 euro? big grin Era optiunea aceea cu 5 euro-2500 min sms nelimitat si 150mb happy, dar nu o mai gasesc... sigh Alte optiuni? In afara de cea cu 2000 min si sms in retea straight face

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
cea mai buna varianta pentru a beneficia de resursele de care ai nevoie, este sa iti creezi propria optiune cu ajutorul Configuratorului de oferte. Intra aici http://www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay# si creeaza-ti optiunea cea mai potrivita pentru tine.
O zi buna,
Orange helpers

1 răspuns:
| XBrunetteX a răspuns:

Suna la 333 si vezi. straight face