| mihairotariu20 a întrebat:

Mi-am incarcat telefonul cu 5 euro si am vrut sa imi activez optiunea de la Orange young cu 2500min in retea+SMS nelimitat in retea +75 nat si internat+75SMS nat+150MB. Am facut tot ce trebuia si imi zicea ca cererea ta a fost inregistrata si inca nu am primit mesajul de confirmare. De ce? Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Daca cererea a fost inregistrata, trebuie sa astepti. Uneori dureaza mai mult decat am vrea. Te sfatuiesc sa nu trimiti mesaje sau sa apelezi pana cand nu iti apare mesajul de confirmare. Astfel risti sa consumi din credit. Eu am patit-o, si am ramas si fara credit si fara optiunea ce se astepta a fi confirmata. Bafta!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul in care inca nu ai primit mesajul de confirmare, te rugam sa ne dai un mesaj privat cu numarul tau de telefon. Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| Cristi_7218 a răspuns:

Am patit si eu asa, am fost nevoit sa anulez reactivarea automata si pe urma sa activez din nou optiunea normal happy. Ai grija sa nu iti consumi creditul