| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa,maine încep scoala și încă nu sunt decisă la cum sa ma îmbrac, intru a 8 a, eu m-am gândit sa iau niște blugi albaștri, o bluza albă cu dungi, in picioare niște af 1 high si o geanta neagra.Ce ziceți, e Ok?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Caro34 a răspuns:

Mergi decent imbracata, curat, insa ia neaparat cu tine: credinta, inima curata, ganduri bune, rabdarea, prietenia, zambetul, curajul... Hainele se perimeaza insa cele de mai sus raman pentru totdeauna! Un an scolar plin de succese!

1 răspuns:
| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Da eu zic ca este foarte bine