| AnonimMareMareMare a întrebat:

Bunica mea a murit vara trecuta. Am visat-o aseara in felul urmator: stiam amandoi ca acela este un vis, adica eu eram constient ca e un vis si ca o sa ma trezesc din el, si ea, si stiam amandoi ca este moarta. I-am spus ceva de genul mamaie, dar tu esti moarta, asta e un vis. Si mi-a spus da mamaie, stiu, lasa ca mai vorbim si noi, ce ar putea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Eu cred ca ti-e dor de ea asta inseamna.Dar daca nu te-ai gindit deloc la ea si totusi ai visat-o inseamna ca ei ii este dor de tine acolo unde este.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta înseamnă, ce ți-a spus ea. A spus, știu ( că e un vis, și că ea știe că este moartă). Dar în vis, poți vorbi cu ea. Așa a și spus. Mai vorbim și noi. Unde și când vorbim? În vis.

| Freya1 a răspuns:

Nu ai visat rau asa ca nu trebuie să iti faci griji.

| SilentRain a răspuns:

Nu înseamnă nimic, e doar un vis
E doar subconștientul tău