| Cris06 a întrebat:

Bunna! Am si eu o intrebare daca dai like unei pagini a unei actrite, persoane publice etc... Aceasta imi poate vedea postarile adica poze...? Acestea sunt,, selectate" sa fie vazute doar de prieteni, dar totusi?

1 răspuns:
| Cristina304 a răspuns:

Nu poate sa iti vada postarile. Doar tu i le poti vedea pe ale ei. Am si eu o pagina foarte populara cu multe like-uri si nu le pot vedea postarile personale, din afara paginii...Doar daca le vizitez profilul ceea ce nu o fac.