| Floreenofficial a întrebat:

Daca dau like la o pagina pe facebook,unui artist sau unei pagini,administratorul acelei pagini imi poate vedea pozele daca intra pe profilul meu?Pozele sunt restrictionate,DAR am bifat sa fie vazute de prieteni,deci daca le dau like nu e ca si cum mi-ar fi prieteni?deci se poate sau nu ?

1 răspuns:
| dasadasayahooro a răspuns:

Www.facebook.com/carageagaby. cu deosebit respect va rog sa dati un like pe profilul acestei pagini de facebook. ajutati copii bolnavi de cancer iar daca doriti, distribuiti pagina 1 like = 1 $ ajuta