| ~AleXa~ a întrebat:

Buuna! Eu si colegii mei ne-am hotarat sa mergem undeva in ultima zi de scoala dar problema e ca nu stim unde sa mergem( suntem din Bucuresti). Deci va rog sa ne dati niste idei la unde sa mergem... Dau funda! Astept cat mai multe raspunsuri... P. S: Suntem in clasa a 6.

2 răspunsuri:
| anyka18 a răspuns:

Puey la Mec...in Cora, intr-un mall, in parc...

| dulcikaa a răspuns:

Puteti merge la un mall, la un circ(dar nu prea merge la clasa a 6 a),
la o prietena, faceti o petrecere in pijamale la restaurant.
cam atat stiu.
imi dai funda?