| GabbyGabriella64 a întrebat:

Cainii si pisicile sau alte animale stiu sa deosebeasca la oameni barbatii de femei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Știu după feromoni si după voce

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu si nu are importanta...dar cu siguranta stiu clar cine este iubitor de animale si cine nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În mod sigur, după miros.

| relian a răspuns:

Sigur stiu sa deosebeasca femeile de barbati, ce nu se stie, este daca aceste animale ar sti care is femele si care is barbati laughing banui ca nu au habar si nici nu ar fi interesate animalele astea sa stie asta.

| Anonimul151 a răspuns:

Câinii, și pisicile fiind niște animale foarte deștepte, probabil că pot să deosebească. Și orice alt animal. Însă nimeni nu știe 100% sigur acest lucru.

Dar nu înțeleg la ce ar ajuta chestia asta? Adică câinii, pisicile și orice alt animal, își iubește stăpânul necondiționat, indiferent că e bărbat sau femeie.