| Kennedy66 a întrebat:

Calculatorul imi merge extrem de greu. Am o singura placuta de ram in calculator DDR1 de 1 GB. Cand intru in Task Manager imi arata PF Usage de 610 Mb eu avand deschis doar Antivirus-ul Avast. O idee ceva?

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Mie mi-a mers laptopul greu un an de zile,pana saptamana trecuta,cand cu ajutorul lui Dumnezeu am scapat de probleme.S-a dus tatal meu cu el la firma de unde l-am cumparat, poti sa te duci la un magazin de computere/IT sa le spui ce problema ai. Aveam probleme cu hard-disk-ul, l-au schimbat, am reinstalat windows-ul, iar acum totul e super ok! Adreseaza-te cuiva specializat! Bafta! happy

| CoL00SaL a răspuns:

Ai mute programe care iti ruleaza cel mai probabil...incearca sa dezinstalezi ce nu folosesti si foloseste programul TuneUp si iti va sterge fisierele nefolositoare.Bafta!