| Strejescu a întrebat:

Salut TPU, calculatorul meu nu mai merge de loc adica e blocat tot se misca foarte greu, cand intru in task manager Disk-ul e 100%. Problema e ca eu nu pot intra niciunde in calculator sa sterg anumite lucruri nu pot nici macar task bar-ul sa il accesez deoarece arata iconita de mouse ca se incarca incontinu..Are cineva vreo idee ce pot sa fac?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Reinstaleaza windowsul si a disparut problema.
Recomand sa pui pe cineva care a mai instalat eventual sa il desfaca sa il mai sufle de praf mai ales coolerele si poate pune si putina pasta la coolerul de la procesor.