| IonuţR1995 a întrebat:

Cam cat ar costa acum, dupa ce au fost ridicate niste taxe, sa faci un pasaport?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inca nu au fost ridicate taxele.De la 1 februarie se elimina taxa de 22 de lei. Dar atat. Pasaportul tot il platesti. 258 de lei. Multi inteleg ca nu vei mai da nici un ban. Acum este in jur de 280 de lei cu taxa cu tot.

| Violleta2022 a răspuns:

De al 1 feb. 2017 pasapoartele sunt GRATIS!

http://www.money.ro/......arie-2017/

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Citeste mai bine. Se elimina doar taxa de eliberare in valoare de 22 de lei. Atat. Pasaportul tot se plateste. 258 de lei. Nu intelege gresit.

| KenNine a răspuns:

Cred ca maxim 400 lei pe 5 ani.