| teodore15 a întrebat:

Salut, am o intrebare: merg la sala de o luna, am 16, 1, 67m si 62 kg, de vreo 2 ani jumate nu am mai crescut in inaltime. Nu beau decat ocazional, maxim o bere pe luna nu fumez, de mancat mananc destul de sanatos adica beau lapte aprox un litru pe zi, mananc multa carne si din cand in cand cate un produs de fast-food dar nu in exces, as putea consuma un stimulent de crestere in inaltime?(hgh support, pro-gh)

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Doar dupa o consulatie la un medic, in niciun caz nu iei stimulente la 16 ani aiurea, de capul tau.

| teodore15 explică (pentru Cosmin86):

Mersi de parere, oricum nu cred ca o sa iau doar vroiam sa aud niste pareri pentru ca am vorbit k cineva de 18 ani si a zis ca la el a functionat produsurile astea!

| Cosmin86 a răspuns (pentru teodore15):

Functioneaza, dar luate aiurea pot avea si efecte negative.