| Maria2058 a întrebat:

Am 165cm si 60-61kg. Cam cat estimati ca as putea slabi pe saptamana daca mananc 1500 calorii pe zi si merg o ora-o ora jumate la sala in fiecare zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Cam 1 kg pe saptamana.

| Maria2058 explică (pentru ellutza):

Ar fi grozav sa fie asa, dar oare chiar atat de mult?:-s