| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat castiga un profesor de Educatie fizica?

Răspuns Câştigător
| R11 a răspuns:

Pai exact depinde de vechime. proful meu de sport are in prezent 67 de ani sau mai putin si castiga 2000 de roni si na presupun ca unul mai neexperimentat ( smug ) ar castigai n jur de 15 16 mil...conteaza foarte mult varsta oricum nu-ti recomand sa te faci prof de sport la scoala.mai bine antrenor straight face ca aia nu lucreaza cu statul straight face

1 răspuns:
| 0pufarinA a răspuns:

Depinde de vechimea pe care o are, la inceput minimul pe economie, fara bonuri de masa.