| StelutaDintreNori a întrebat:

Cam cat costa sedintele la psiholog? Dar la psihoterapeut?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Intre 25-50 de ron.

| EUSIATIT a răspuns:

La phiholog ca cabinet poarticular in c ta e 60 de ron sedinta [se pare ca trebuiesc 3 4 sedinte din cite am inteles pentru ca la prima doar iti expui pb nu. la pshihoterapeut nu stiu dar cam asta e suma perceputa la C TA [informat ] dar gasesti pe net destule oferte si care e onorariu succes

| kukubau a răspuns:

Scump dom'le, dincolo era mai ieftin laughing. Pentru 60 ron ma consiliez singur cu ceva dulce, o plimbare, iubire si mult somn tonguelaughing

| rodik a răspuns:

La primul in jur de 40lei, la al doilea in jur de 120lei.Depinde de cabinet si de cite sedinte vrei.

| mikilaina a răspuns:

Buna Steluta, acum sunt 2 modalitati de a merge la psiholog - online si la cabinet. Daca doresti sa intri intr-un proces terapeutic, chiar de la tine de acasa, din fata calculatorului, fara a pierde timpul pe drumuri iti recomand sa apelezi la serviciul de consiliere psihologica online oferit de www.topexperti.ro. Cat despre preturi, iti pot spune sigur ca sedintele de consiliere psihologica online sunt mult mai ieftine decat cele la cabinet. Terapia online este recomandata mai ales persoanelor care nu vor sa piarda timpul aiurea, care nu stau in Romania (in strainatate costurile sedintelor de psihoterapie sunt foarte ridicate), celor care nu au in orasul unde locuiesc psihologi cu experienta, profesioniti. Multa sanatate!