| Samariteanul a întrebat:

Cam cat de repede da mustata dupa ce ti-ai luat-o prima data?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi o saptamana sau poate fi o luna. Depinde de organismul fiecaruia.

| minrest a răspuns:

Chiar daca ti-ai luat-o, iti creste la fel cum ti-ar fi crescut daca nu ti-o luai. Eu, de exemplu, nu mi-am luat-o, si imi cresc mustata si barba de zeci de ani. Cred ca te-a pacalit ala care ti-a dat-o ca iti va creste mustata.

| MihaiNicu23 a răspuns:

De la o saptamana pana la 3-4 saptamani depinde cat de repede iti creste tie parul.