| crisscrisstienne a întrebat:

Heeei TPU! Ieri mi am luat prima data mustata cu ceara(sunt fata). Si am dat de prea multe ori intr-o zona si acum mi s-a facut o pata ca si cum as fi arsa. Aveti idee cum pot scapa de ea cat mai repede?(fara machiaj)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CL0UD a răspuns:

Incearca cu crema de galbenele. Apropo, si eu am facut asa cand mi-am luat prima data mustata si a mers cu crema de galbenele laughing

| Andries_Estera_1997 a răspuns (pentru CL0UD):

Si dupa aia nu s-a mai facut, nu?

| Andries_Estera_1997 a răspuns:

Si la mine s-a intamplat la fel, pielea arata maronie acolo, plus ca m-a dat o fata cu fond de ten acum 3 zile, dar mi s-au facut niste cosuri