| Eroare404 a întrebat:

Cam cat la suta din prietenii vostri de pe Facebook sunt si prieteni adevarati?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce intelegi prin prieteni adevarati. De cunoscut ii cunosc in persoana pe toti, de vorbit constant probabil cu maxim 10% si asta pentru ca am putini in toata lista

| RainmakerX a răspuns:

2-3%

Pe multi nici macar nu ii cunosc laughing

| MistretulPufos a răspuns:

99 % ii cunosc, prieteni adevarati nu sunt toti, nu prea stau pe facebook, intru din 6 in 6 luni laughing

| gemeni6226 a răspuns:

1%.

| RAY a răspuns:

90% i cunosc real, bine mai mult e familie si un prieten bun atat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

De-astea faci? laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cam 2 %

| R0R0 a răspuns:

Deci,cunosc 100 %, dar prieteni adevarati, cam 1%.

| Florentina9210 a răspuns:

Cam 15%.

| Alyra a răspuns:

0%
Sau dacă te referi pe câţi îi cunosc atunci 70% sau ceva de genul, cred.

| RainmakerX a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cum adica? laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru RainmakerX):

Nimic prietenas rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 %