| Doarunaltutilizator a întrebat:

Cam cati dintre voi acceptati criticile precum acceptati si laudele? Intotdeauna va vine sa o faceti?

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu accept critici.

| CleanHeart a răspuns:

Depinde, accept criticile atata timp cat sunt constructive ba chiar ma bucur pentru ele, dar daca vine vorba de cele negative pentru mine sunt 0, nu ma afecteaza si ma amuz pe seama lor ca sunt atat de usor de aruncat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă deranjează să fiu criticată, doar că nu ţin cont de criticile venite din partea oricui.

| AwGenetix a răspuns:

Laude? Nu le supory, de regula daca nu e vorba de familie, este doat linguseala. Critica? Ăștia merita bătuți. De ce sa critici pe cineva? Eventual, sa mi se spuna: "nu e ok asa. ar fi bine asa." eh, asta nu e critica si chiar ma bucura sa învăț lucruri daca e cazul. dar critici din colțu gurii?

Le mut gura.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Accept si laudele si criticile atâta timp cât sunt constructive.Decat sa ma liniștească cineva si sa ma mintă prefer 2 pumni in fata pentru maturizare si nu numai.