| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre jocul Metin2 RO? big grin
[ Va rog sa nu exagerati cu criticile sau cu laudele! ]

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E total stupid.

| Kosminutza12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaaa, era sa uit sa va spun sa argumentati orice raspuns, va rog! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Kosminutza12):

E stupid pentru ca e stupid. Ce nu suport eu? Copii care joaca Metin.
"Ohh, vai, eu sunt GM am king si alte rahaturi+9 si am gasit bossi si i-am omorat si pana mea...".
"Hey, lume, kwm ajung in Padoorea Roshye? Ms pup"
Altii nu-si fac timp de scoala si de invatat pentru Metin
"Ah, eu nu am invatat pentru test! Am fost prea ocupat cu Metinul"
Si acesti "smecheri" sunt de groaza! "Hey bby, daca vr sa fy ubhita mea t kresk si-ty fac arme si armuri +9"
Altceva... E plictisitor! Ce faci, omori niste bestii si cresti in nivel, ce sa iti povestesc!
Sper ca te-am lamuritwinking

| Kosminutza12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am spus sa nu exagerati cu criticile! x_x
Dar totusi, iti respect parerea...

Răspuns utilizator avertizat
| Alishia a răspuns:

Hmmm...seamana cu toate jocurile de genu lui exemplu Wow, Luna, Aion etc. sau altele mai putin cunoscute.Eu m-am jucat doar de plictiseala si este singurul motiv intemeiat pentru care sa-ti pierzi atatea ore in fata calculatorului fara nici un rezultat util.