| dana2013 a întrebat:

Cam in cat timp este aprobata o intrebare? Am pus 2 intrebari si astept de 2 ore raspuns, insa intrebarile nici nu au fost aprobate.Nu au subiecte interzise si respecta regulile de mai jos. Si mai scrie pe site 17 minute timp mediu de raspuns...

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai pus niste intrebari foarte tehnice, poate dura cateva zile pana stie cineva sa-ti raspunda, sau e posibil sa nu stie nimeni sa-ti raspunda

| onasis1961 a răspuns:

Depinde ce ai întrebat şi dacă este cineva pe fază care ştie răspunsul.