| R0R0 a întrebat:

Cand ati simtit ultima oara ca v-ati distrat cu adevarat? thinking

Răspuns Câştigător
| chilledzebra a răspuns:

La o aniversare a unui coleg la piscina cand a poruncit chelnerilor-angajati platiti-sa se dezbrace si sa faca un concurs de strepteus. Era un majorat... Cele mai ciudate amintiri, ma jur! laughing

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

laughing
Si au acceptat?

| chilledzebra a răspuns (pentru R0R0):

La cate fete erau si la cat de tinere, ce raspuns crezi ca au dat? laughing

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

OMG! laughing)

| chilledzebra a răspuns (pentru R0R0):

Unul a avut steagul Marii Britanii pe lenjerie, dar nu l-a putut intrece pe cel care toate il admirau. Era un pusti de 18, pe a carei lenjerie scria "Fetele spun ca sunt golan"! laughing)

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

laughing
Parca stia ca o sa vada cineva lenjeria rolling on the floor

| chilledzebra a răspuns (pentru R0R0):

L-am intrebat dupa pe prietenul nostru daca cumva a planuit asta, dar a zis ca pur si simplu le-a sugerat sa se dezbrace, iar restul au facut ei ce-au vrut. Adica inchipuie-ti : sa vina un baiat de 18 la tine, in timp ce poarta o pereche de boxeri pe care scrie asa ceva si sa te serveasca cu sampanie, in timp ce el ranjeste politicos! Cum ai fi reactionat? laughing

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

I-as fi zis : Bea tu! laughing

| chilledzebra a răspuns (pentru R0R0):

A fost cel mai traumatizant majorat. Si totul pentru ca ne faceau ochi dulci desi ei erau liberi ca pasarea cerului, expunandusi "formele" cat se poate de bine. Dupa cum ti-am spus, erau fete tinere, deci cred ca te-ai prins si singura ca micul lor junior nu era linistit! Si acum cand imi amintesc plang de la atata ras.laughing

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

Si au venit si la tine? laughing

| chilledzebra a răspuns (pentru R0R0):

Da, dar faza ciudata era ca prietenele mele nu stiau cu sa le ia nr. de telefon, pe cand eu ma gandeam unde naiba sa ma ascund de ei. Il vedeai ca vine si panica, gata! Nu stiam sub care masa sa ma ascund! Se uitau la tine ca la un copan pe care urmeaza sa-l devoreze. Unul dintre ei a vrut sa o atinga pe prietena mea cea mai buna, drept rasplata s-a trezit cu taba de bauturi in cap.winking Plus cu sampania varsata in cap. Era cam ametit ce-i drept.

| R0R0 explică (pentru chilledzebra):

laughing
Cred ca si eu ma ascundeam sub mese rolling on the floor

68 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La majoratul copiilor mei love struck
Au fost cele mai frumoase emotii love struck
O zi buna happy

| R0R0 explică (pentru caramela):

Si eu la un majorat! love struck

| Drolja a răspuns (pentru caramela):

Te-ai distrat pe seama lor că acum sunt majori și pot fi răspunzători penal. Așa părinte swag!

| caramela a răspuns (pentru Drolja):

Am copii cu capul pe umeri, fac parte din generatia care stiu sa faca diferenta acolo unde trebuie, nu m-au facut de rusine, inca, si stiu ca nu o sa am "surprize din partea lor"
Am baiat de 28 de ani si fata de 26, asa cawinking distractia a fost pe bunewinking
O zi buna happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Drolja):

S-a distrat IMPREUNA cu ei, nu pe SEAMA lor...e diferenta!

| caramela a răspuns (pentru caramela):

Tu chiar crezi ca as fi o mama care rade ori face misto de copilasii ei?
Departe de acest gand.
Este diferenta sa ne distram impreuna si a te distra pe seama cuiva.
Nu imi permit sa rad de nimeni, nu suntem perfecti, fiecare are handicapul lui, asa ca, disctractia a fost pe bune si ne-am distrat impreuna!

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Normal ca este diferenta Angy, oare ce parinte ar rade/ar face misto la petrecearea copilului? exista asa ceva? ei bine, eu nu sunt asa, nu am facut copii sa rad de ei, asta este clar!
O zi buna happy

| Musique a răspuns:

În fiecare zi.
Chiar și acum, cânt de una singură.
Baftă!

| R0R0 explică (pentru Musique):

Ce frumos!

| Musique a răspuns (pentru R0R0):

Msk.pwp.

| R0R0 explică (pentru Musique):

kiss.

| RAY a răspuns:

Eu ma distrez mai mereu, nu vad de ce un eveniment e mai important ca ziua de azi? fiecare clipa e unicata

| R0R0 explică (pentru RAY):

Inseamna ca iti traiesti viata!

| RAY a răspuns (pentru R0R0):

Eu imi traiesc viata mereu, daca nu as traio as fi mort, inca esti mica cu timpul vei vedea ca viata nu-i distractie

| R0R0 explică (pentru RAY):

Crede-ma, deja stiu asta.
Am trait multe pana acum si ma intreb daca exista ceva mai rau de-atat.

| Drimmero a răspuns:

Simt mereu ca ma distrez, nu am o discratie favorita din cele avute!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Adica viata ta e o continua distractie?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Da, cel putin asa o consider eu.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ce minunat!
Dar atunci cand castiga Arsenal un meci cum reactionezi?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Depinde de intensitatea meciului, dar de obicei ma bucur intrand in extaz. Iar cand pierde ma oftic grav, abia astept meciul de diseara cu chelsea, mare derby, mare meci, daca nu bate Arsenal la 2 goluri, intru in depresie!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Pe bune? raised eyebrows

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Glumeam cu depresia, ma bucur daca bate si la 1 gol, chiar daca pierde asta e, dar de bucurat, ma bucur, intru in intensitatea meciului, nu pot descrie in cuvinte rolling on the floor).

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing)
Cred ca te inteleg. Doar cred.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

COYG! Daca ma-ntelegi!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

laughing).

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ai vazut rezumatele? Se apropie duelurile cu Barcelona, daca Arsenal e atenta in aparare(acolo a fost mereu buba), o poate rapune pe Barca, dar daca nu e atenta, mi-e ca asist la un nou scor de maidan, ceea ce n-as vrea!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Dar tu nu esti la scoala?
Cum ai timp sa te uiti la toate meciurile astea?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Eu am terminat scoala, de avut timp, mereu am avut timp de meciuri, astea se joaca seara, am avut mereu timp de ele.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

De la ce varsta esti pasionat de fotbal?
Cand s-a aprins scanteia?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Eu de mic am fost pasionat de fotbal, dar imi aduc aminte de o faza care m-a ''marcat'' pozitiv, aveam pana-n 5 ani, treceam prin fata televizorului, era dat accidental pe fotbal, cand am vazut, m-am indragostit de sportul asta din prima clipa, iar de atunci, practic, scanteia s-a aprins!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

De ce nu te faci fotbailst? thinking

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Am incercat, dar aveam astm pe atunci, nu aveam voie sa fac efort, ala a fost marele meu ghinion in viata asta(pana acum), mi-am ratat sansa, asta e, macar ca m-a facut Dumnezeu microbist!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ai zis "aveam ", adica acum nu mai ai?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Acum nu, mi-a trecut, asta sper. Cand racesc mai rau, atunci inca se mai simte un oarecum efect de astm, doar atunci. Acum sunt bine sanatos!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Ma bucur pentru tine.
De ce nu te faci fotbalist acum?
Esti tanar inca.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Daca era sa ma fac fotbalist, ma faceam atunci, nu mai pot face nimic acum, sunt prea mare, chiar daca sunt tanar, sunt prea mare pentru a incepe, daca intelegi.

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Incerc sa inteleg.
Totusi niciodata sa nu spui niciodatawinking laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Niciodata nu e prea tarziu pentru a incepe ceva!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Asa e!

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Trebuie sa si vrei sa faci, sa iti doresti din tot sufletul si cu putina vointa, reusesti!

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Vorba asta merge oriunde, dar in fotbal e deja imposibil, poate mergea pe timpuri cand puteai ajunge, dar acum e pe pile, sunt alte interese!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Stiu ce zic, e prea tarziu pe filiera ''fotbal'', acum doar cu pile mai poti ajunge!

| R0R0 explică (pentru Drimmero):

Bine. Cum vrei tu.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Asta cam asa e. In ziua de azi daca nu ai pile si nu dai spaga, nu esti bagat in seama. Stiu ce zic! Apropo, te-ai distrat ieri la ziua amicului tau?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cand am auzit cum ne canta un coleg, a sau nu. Cand a ars televizorul laughing zicea : stiu eu ce fac laughing. U?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

Aseara,cred.
Sau cand ne amuzam tu, eu si nini laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

laughing). Si ce s-a intamplat aseara?

| R0R0 explică (pentru DoarBogdan):

blushing
Iti zic eu in mesaj.

| R0R0 explică:

Absolut nimic.

| Florentina9210 a răspuns:

Cand am fost la Timisoara cu cel mai bun prieten! Am dormit in masina si el conducea. A oprit sa bea cafea ca sa poata sa ramana treaz si atunci s-a oprit si caldura. Sa vezi ce durere in gat aveam. Aia a fost ''distractie''!

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Fenomenal!
Cum de nu s-a gandit la tine?

| Florentina9210 a răspuns (pentru R0R0):

Pai si ce ai fi vrut sa faca baiatul? Dupa 12 ore de condus? A oprit sa isi cumpere o cafea. A incercat sa ramana treaz pentru mine, ca sa ajungem la ora programata. Eu in timpul cand el a fost plecat, m-am asezat pe bancheta din spate si am tras un pui de somn. Dar e si vina mea, deoarece sunt mai sensibila.

| R0R0 explică (pentru Florentina9210):

Inteleg.batting eyelashes

| gemeni6226 a răspuns:

Cand eram tinara si mai traia sotul si mergeam la nunti si la teatru.De atunci nu am fost nicaieri, nu am avut ocazii de distractie.

| R0R0 explică (pentru gemeni6226):

Imi pare rau pentru decesul sau.

| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, distractia nu este un sentiment primar ca sa zic asa, ci este doar o terta a fericirii, ceva de moment si nesemnificativ, se uita si foarte usor, distractia face parte din bucurie si nu e important, ci linistea si pacea, ca ma duc intr-un PUB si dansez eu oarecum o distractie, dar pentru mine este un sentiment cam anost.
Sa ai o zi placuta!

| R0R0 explică (pentru BeardedSamurai):

Interesant.
Mersi, la fel!