| BlueByte a întrebat:

Cand cere un barbat mana unei femei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vor muschii lui...laughing

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Inainte de menstruatie, atunci este nervoasa, deci dupalaughing

| juniper a răspuns:

Cand a decis sa se casatoreasca.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cand se satura de a lui.

| OanaG a răspuns:

Atunci cand e sigur de sentimenetele lui, cand e pregatit sa faca acest pas happy

| mrsolo a răspuns:

Cand se simte implit de acea persoana si atunci cand se simte pregatit sa se lege pe viata!

| Cretzule a răspuns:

Cand simte ca aceea persoana merita sa stea cu el toata viata.

| Florin_3378 a răspuns:

Dac ii genu de pers mai nu pe treaba lui atunci Cand e teapanlaughinglaughinglaughingdar daca e o pers mai cuminte nu stiu ce sa ziclaughingnu prea am prieteni cuminti insurati in gascalaughinglaughing

| lynysyk a răspuns:

Cind a facut-o deacu Femeie din Fata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand femeia o tine ridicata big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In momentul cand o dezvirgineaza