| FloriiHoran a întrebat:

Cand cineva iti zice ca esti "pokemon", la ce se refera? ...Nu ma judecati! rolling on the floor))

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca esti imatur. Ca inca nu stii ce vorbesti si ca afinitatile(gusturile) tale au loc probabil datorita necunoasterii.
Pe scurt: esti copil

| IMC90 a răspuns:

Inseamna ca esti un pusti usor metrosexual care are ca hobby skateboardul, care se imbraca de la Vans, pull&bear sau Globe (de regula in toate culorile curcubeului, sau din contra, numai in negru) si care asculta muzica gen Pistolul cu capse (http://www.youtube.com/watch?v=WIw7-6MP-yg)

| Mădă0611 a răspuns:

Ca esti pokemon laughing

| Vans a răspuns:

Că eşti emo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era o discutie despre rock si ti-a zis cineva asa, vroia sa spuna ca nu te pricepi la asa ceva.

| GoddessMaui a răspuns:

Mai bine sunt un Digimon decat un snob.

| oty2001 a răspuns:

Deci m-a busit rasul...
nu stiu...
ca arati rau...