| AndreiPaul040300 a întrebat:

Cum adica sa fi un baiat mai papusel? ( la ce se refera o fata cand iti zice ca esti mai papusel?)

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Inseamna ca nu ai factorul masculin in tine.
Adica ai forma fetei, trasaturile, vocea, comportamentul mult efeminate si asta te arunca in imaginea penibila de barbat-papusel.
Un fel Bieber fara fani asa happy

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Din 3 motive spune asta o fată. Arăţi ca Barbie, ai vocea subţire pentru că nu fumezi sau eşti un băiat cuminte şi crede că eşti gay.Sau...dacă e un caz fericit, poate să fie un alint.

| ombladon a răspuns:

Adica sa bati spre gay...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi probabil ca se refera ca esti mai retras nu esti cu bataia..cu astea du-te-n... cu note de 4...Nu zic de tine funda plss

| Șurubelniță a răspuns:

Înseamnă că acel băiat e privit ca fiind un poponar.

| Ajutatorool a răspuns:

Homosexual.

| Arkhasas a răspuns:

Mai labă tristă care stă după toate mofturile oricărei fete.

| LordCroft a răspuns:

Adica te ia la perpulis laughing laughing

| xesusn a răspuns:

Nu ai masculinitate in tine.

Răspuns utilizator avertizat
| 50Grey a răspuns:

Depinde de fata

| AndreiPaul040300 explică:

Nu incercati sa ma luati cu dulcegarii ca nu mi-a zis mie laughing

| AndreiPaul040300 explică:

Si daca a zis ca acel cineva nu e genul ei, eu cum ar trebui sa fiu?