| Pehetutz a întrebat:

Cand cineva nu te crede ca esti obosit si tot vor sa mai muncesti tot mai mult ce sa faci?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Muncesti, ca n-ai incotro; si nu se intampla nimic, fiindca e stiuta rugaciunea"Nu da, Doamne, omului cate poate duce!". Oricat ne-am plange uneori, le ducem la capat pe toate.Ai grija sa te hranesti cum trebuie.Numai bine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare game Romanesc politic, economic ,militar si social de pe net ,vino si ajuta-ne suntem peste 10 000 Romani!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul