| JiTerra a întrebat:

Cand citesc un text in fata clasei/ de fata cu prietenii/ cu oricine in general, nu bine incep sa citesc ca dintr-odata ma cuprind emotiile [tot corpul imi tremura, si asta imi afecteaza si vocea...] De aici si intrebarea mea: Cum scap de aceste emotii? Pe net am gasit ceva..cum ar fi sa fac sport...am sa incerc.dar totusi as vrea mai multe raspunsuri happy

1 răspuns:
| DelphhiN a răspuns:

Am patit si eu asa dar gandeste*te ca la urma urmei sunt oameni ca si tine si e omenesc sa ai emotii
profesoara mea spunea sa mi iau cartea si sa citesc in fata oglinzii si da roade