| anonim_4396 a întrebat:

Cand conectez internetul tot imi apare Eroare 676 ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Conecteaza-te la ISP folosind Internet explorer si apoi verifica mailul folosind Outlook Express

sau incearca sa "te conectezi mai tarziu"

Sau, in functie de ce OS ai, cauti un KB187215 ( update la windows). Cum nu ai net, va trebui sa cauti alta sursa de net sa downloadezi kbprb KB187215

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Suna la un operator de cablu la care esti abonat, problema poate fi de la ei

| SmokeyEye a răspuns:

Incearca asta prima data : dezactivezi antivirusul, firewallu, si verifici proxyurile sa nu blocheze traficul de net.

| SerafimHD a răspuns:

Cablul e posibil sa nu fie introduc corect! Suna la reteaua de internet si o sa iti confirme!