| Geor9y a întrebat:

Am yahoo dar nu merge imi apare eroare cand ma conectez ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RaZvYy222 a răspuns:

Poate ca ai omis ceva in instalarea sau descarcarea luistraight face.Ori incerci alta versiune sau in reinstalezi sau redescarci>>>(funa):S

| Geor9y explică (pentru RaZvYy222):

Ahm mersi :*

3 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Incearca o versiune mai veche.

| Yoo01 a răspuns:

E posibil sa ai calculatorul virusat. Daca vezi ca nu merge si nu merge reinstaleaza windowsu da format la partitii si ai grija cu virusii. Am patit la fel imi dadea eroare cam la orice instalare de program