| 熊Panda熊 a întrebat:

Cand imi conectez PC-ul la Wi-Fi trebuie sa-mi conectez si RDS-ul.
Insa pe tableta nu-mi apare unde se conecteaza la Rds.
Cum sa fac sa-mi mearga internetul pe tableta?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

"cum sa fac"...te conectezi wireless...ca de aia ai wireless! Nu va mai luati scule mai destepte ca voi!

| 熊Panda熊 explică:

Pe net scria sa intrii la setari, "Wirless si conexiuni"->"retele mobile", si sa-ti faci un APN. Problema e ca eu nu am butonul "retele mobile", nu am spatiu pentru SIM.

| cosmin2904 a răspuns:

Deci cablul de RDS in router, dupa un cablu de la router la PC. Deschizi browser-ul intri pe link-ul router-ului si ai setari acolo. Pe tableta te conectezi prin wi-fi si daca n-ai modificat nimic la setarile wifi-ului o sa-ti apara gen numele router-ului ``NETIS`` sau ce router ai tu, plus alte conxiuni de prin vecini. :d