| YuukiChan11 a întrebat:

am cartela Vodafone, mi-a expirat optiunea de doua zile, dar mai am 22423MB din bonusuri si totusi nu merge internetul. Imi apare casuta de 4G, dar imi zice sa ma conectez la retea si dupa imi da eroare. Am setarile facute. Ce mai pot face?

5 răspunsuri:
| iulianolaru99 a răspuns:

Pai daca inca nu ai aflat, mai nou la Vodafone trebuie sa ai o optiune de minim 5 euro activa pentru a putea folosi bonusurile.

| Charl a răspuns:

Poate telefonul nu suporta 4G sau nu ai acoperire 4G. Schimba din setari in 3G pentru o proba.

| YuukiChan11 explică (pentru Charl):

Am incercat. Nu merge. Telefonul suporta 4G. Pana acum doua zile mergea. crying Din data de 23. 05. de la ora 17 si ceva nu a mai mers.

| Charl a răspuns (pentru YuukiChan11):

Incearca resetare din fabrica