| YLLL a întrebat:

Cand deschid calculatorul, imi tot apare fundalul ala albastru cu Xp. si scrie: Loading your personal settings"straight face dar mai mult timp. si acum ma. m chinuit
ore bune ca sa-l deschid. tot am asteptat deja nu mai stiam ce sa faclaughing
daca stie cineva care este cauza?sad

3 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Hm... poate ar cam trebui sa reinstalezi windows-ul...cam asta se face in momentul in care se deschide greu si iti merg si programele greuhappy

| cretzufinish a răspuns:

Dureaza foarte mult pana intra in desktop. Posibil sa ai multe iconite pe desktop sau programe care ar ingreuna incarcarea. Curata sau strange de pe desktop ce nu ai nevoie in prim plan, sau verifica memoria sistemului.

| YLLL explică:

Wallpaperu era de vina.laughing