| Anonymus5 a întrebat:

"Cand Dumnezeu a ascultat muzica a facut Romania"
Recent am ascultat o melodie si m-am uitat superficial pe comentarii : un strain a spus : "WHEN GOD WANTS TO LISTEN MUSIC HE MADE ROMANIA " eu acum vorbesc la superficial ce ziceti merge afirmatia?
Retineti am spus superficial nu din biblie stiu ca nu scrie in biblie asta!

1 răspuns:
| Queensway a răspuns:

Asa este! Suntem si noi TARI cateodata! Nu suntem chiar de tot rahatul.asa cum cred unii.raised eyebrows HAI ROMANIA! rolling on the floor)