| Noexam a întrebat:

Când erai mic, ce le răspundeai celor mari la întrebarea: Tu ce vrei să te faci când vei fi mare?

Răspuns Câştigător
| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

De când m-am născut am vrut să mă fac gunoier. B|

| ℵøℵαмε7655 a răspuns (pentru ℵøℵαмε7655):

Acum vreau să mă fac actor de filme porno. B|

22 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Curios sau nu, dar nu m-a intrebat nimeni, niciodata asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns (pentru Noexam):

Nu mi-am permis niciodata luxul de a visa...

| Ibrahimovic a răspuns:

Mda.una din cele mai tampite intrebari pe care le primeam cand eram mic.
Le ziceam ca vreau sa devin fotbalist. laughing

| Carmen100 a răspuns:

Dansatoare sau croitoreasa. Desi dansez de zici ca am un castravete in cur si la cusut mai bine nu mai pui daca nu vrei sa imi cumperi un ochi nouwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Carmen100 a răspuns (pentru Noexam):

Pai ai grija ce faci, ca sfintii nu se uita la pornache laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Melcul a răspuns:

Cred ca asta era intrebarea care o auzeai de la toti amicii parintilor.Raspunsul meu era pilot de avion.Dar cred ca nu sa indeplint pentru ca am ajuns sa fac scoala de tinichigiu vopsitor auto care apoi sa ajung tipograf, serigraf si acum sunt somer de Italia. C'Est La Viewinking

| Happyjump a răspuns:

Arhitect sau informatician

| LenoreVoldaren a răspuns:

Când eram de 4-5-6-7 ani mereu mi-am dorit să devin medic veterinar, apoi până la 10-11 ani am vrut să mă fac actriță și cântăreață, și acum mă înclin un picuț spre actorie, dar un pic mai mult spre a deveni polițistă big grin Toată familia mea vrea să mă fac doctoriță, dar eu nu prea mă bucur de acest lucru. Sinceră să fiu, habar n-am ce mă voi face!

Răspuns utilizator avertizat
| KLiNK a răspuns:

Practic, pilot de avion tocmai am terminat liceul militar si... vreau sa merg in armata si sa zbor cu avionul dar, va trebui sa fac un test. Cand aveam 7 ani ma jucam jocuri cu avioane de lupta si ma dadeam peste cap, faceam loopinguri si taica-meu se uita cum ma jucam si imi zicea: "Cum poti sa te joci ma asa ceva ca eu ametesc cand te vad ca te joci jocu asta".

| 1Voineoska1 a răspuns:

Le raspundeam ca voiam sa ma fac mare. :3

| Mona89 a răspuns:

Pe la 4-5 ani le spuneam ca vreau sa fiu pictorita pentru ca pictez bine, pe la 6-7 ani, cantareata [chiar daca nu cant foarte bine], apoi, pe la 10-11 ani ziceam ca ma fac doctor.
Apoi nu m-au mai intrebat laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mona89 a răspuns (pentru Noexam):

Pai... habar n-am straight face sincer. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Corina2590 a răspuns:

Răspunsul meu de fiecare data era:nu stiu, mă decid cand voi fii mare happy

Răspuns utilizator avertizat
| Corina2590 a răspuns (pentru Noexam):

Am decis ce voiam si am si ajuns ce voiam happy