| Frogie a întrebat:

Cand erai mic ce le raspundeai celor mari la intrebarea: Tu ce vrei sa te faci cand vei fi mare? big grin

Răspuns Câştigător
| want2bMajestic a răspuns:

Vreau sa fiu male male male... mai MALE decat tine tatirolling on the floor

55 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu le raspundeam nimic. Le scoteam limba si le dadeam cu flittongue
Eram prea ocupata cu alergatul atunci ca sa stau de vorba cu niste persoane atat de plictisitoarebig grin

| Tourniquet a răspuns:

Doctorita veterinata, cantareata sau dansatoarea renumita rolling on the floor. si acum vreau sa fiu dansatoare :X :X :X :X

| Flav a răspuns:

Fotbalist. Am ajuns golan, mare diferenta nu e.

| juniper a răspuns:

La inceput in clasa 1 am spus ca vreau sa ma fac fotograf, apoi bugetar ca mama si acum spun ca vreau sa ma fac astronaut happy Dar tu?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Macho big grin asta vreau sa ma fac cand 'oi fi mare

| Alisa a răspuns:

Mie de mica mi-au placut copiii, bebeii. si le ziceam celor ce ma intrebau ca vreau sa lucrez cu bebeii aia micilaughing, sa ma ocup de ei cand o sa fiu mare...si uite ca acum in septembrie incep cursurile de childcare(persoana ce se ocupa cu copiii) si visul de cand eram mic copil mi se va indeplinii.

| Frogie explică:

Eu vroiam sa fiu cantareata sau actrita! laughing
Actrita nu sunt, de cantat cant acasa. prietenul meu la chitara, eu vocal! big grin

| CosteaVlad a răspuns:

Ziceam ca vreau sa ma fac pensionar. big grin

| Ruxyana a răspuns:

laughing
le spuneam ca vreau sa ma fac avocatalaughinglove struck

| MisterKat a răspuns:

Salut! Eu voiam sa ma fac director...

| Orannginna a răspuns:

Exact acelasi lucru pe care il spun si acum la aproape 18 ani: "doctorita". Mai elaborat, medic chirurg. happy

| gabryel a răspuns:

Eu la spuneam ca vreau sa ma fac politist (dar acum urasc politistii) sau inginer constructor, nu am ajuns inginer dar am lucrat pe santier 3 luni intr-o vacanta de vara.

| Yarinn a răspuns:

Medic stomatolog... ca mergeam prea des p'acolo big grin

| KidoSmart a răspuns:

Le spuneam ca vreau sa ma duc la Criminalistica

| LCD a răspuns:

Doctorita chatterbox

| m4them4tic a răspuns:

Preot rolling on the floor. Sincer era bine sa ma fac preot, se castiga foarte bine.Eram foarte mic in perioada cand aveam acest "vis" si oricum nu era visul meu, eram influentat puternic de catre bunicameabig grin.SI acum imi mai zice cateodata:"ma mamaie, cand erai mic ziceai ca vrei sa te faci preot si acum nu mai calci la biserica" si eu ii raspund "exact mamaie"laughinglaughing

| BabyPink a răspuns:

Chirurg/profesoară/avocat happy

| me_3408 a răspuns:

Pai cand eram mica mica am zis ca vreau sa fiu vanzatoare ca vedeam ca au multi bani in casa laughing iar dupa am vrut sa fiu cantareata big grin... ce vremuri tongue

| ecristinamc a răspuns:

Vreau sa ma fac avocata sa ii cer pe toti si de aia pap multa.ca sa am gura maaaarerolling on the floor)))))))))

| Kate21 a răspuns:

Spioana ( hahaha! ) rolling on the floor

| dyddyyyx18 a răspuns:

Eu nu mai stiu ce voiam sa ma fac, parca la un moment dat invatam f bine la mate si voiam sa ma fac invatatoare sau profesoara. Da` acu`... departe de mine gandu... laughing

| dyddyyyx18 a răspuns:

A! Si mai voiam sa ma fac ba cantareata, ba doctorita, ba ce am zis adineauri. laughing

| Ekkaterinna a răspuns:

Le ziceam : lasa ca mai am timp sa ma gandesc happy Si acu` tot asa le zic.

| chocolatte a răspuns:

Eu le spuneam la toti ca vreau sa ma fac judecatoare ca sa il judec pe tata ne-a parasit, dar treptat mi-am dat seama ca nu am dreptul astawinking

| romanionu a răspuns:

Ajutor de caine LUP laughing
Si uneori mai vroiam sa devin porc happy Asta sa si intamplathee hee laughinglaughing

| karolinutza a răspuns:

Eu politista laughing

| BingBang :D a răspuns:

Prima data sa lucrez la coafor, apoi educatoare rolling on the floor acum profa de rom... ca sa fiu diriga rolling on the floor

| psycho_5607 a răspuns:

Vai. La 5 ani le ziceam ca vreau sa fiu medic legist sau criminalist. De atunci mama ma innebuneste cu relatiile internationale, diplomatie etc. straight face

| fastlane a răspuns:

Somer tongue dar nu am ajuns somer crying acum lucrez intruna mai bine nu mai cresteam