| Siiiiia a întrebat:

Când erai mic/mică, ce le răspundeai celor mari la întrebarea "Ce vrei să te faci când vei fi mare?"

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eram foarte tacut pe atunci. Nu raspundeam la intrebari despre mine.
Dar voiam sa fiu un super erou. In mintea mea imi doream sa pot fi un print. Sa salvez o printesa si sa traim fericiti pana la adanci batraneti.

| DoOdO a răspuns:

Precupeață laughing

| adinaxD a răspuns:

laughing ''-eu nu vreaaaau sa creesc!'' ziceam asa deoarece parintii mai veneau tarziu acasa si povesteau cat de greu e la lucru si nu vroiam sa fiu adult laughing)

| PinkTerror a răspuns:

Musafir.

Cea mai buna profesie... jur!

Pacat ca am cedat presiunilor sociale

| wforweirdo a răspuns:

Medic veterinar.

| iflirius a răspuns:

Regizor!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dadeam din umeri. Nu prea aveam imaginatie cand eram mic. Un lucru stiu, nu am vrut niciodata sa ma fac doctor.

| zahy a răspuns:

Politist, doctor etc. toata lumea viseaza cand este mica dar cand crestem ne lovim de realitate si nu este asa cum ne'am dori

| Ivan_Ana_1995 a răspuns:

Doctorita era visul meu laughing dar acum mi-as dori mult sa ma fac profesoara de religie sau romana si o micuta actrita happy