| anonim_4396 a întrebat:

Cand erai mic/a ce vroiai sa devii? Acum ce iti doresti sa ajungi cand vei fi mare?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mecanic pe locomotiva, acum sant sofer la o firma de transport pe un vehicul de 40t si ce urmeaza sa fac va urma cu bine.

| zurick a răspuns:

Cand eram mica nu stiam ce vreiam sa ma fac si nici acum nu stiu.Sincer,nu stiu cand voi sti asta.

| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii un om de căcat și foarte plictisitor dacă-ți planifici viitorul și știi deja ce-o să faci peste câțiva ani.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Braaavooo..indemnam copiii din ziua de azi sa nu-si planifice viitorul, sa traiasca clipa, sa se bucure de sex, droguri, alcool, ca doar traim momentul smug Sa fim seriosi, aberezi oh go on

| Nikoleee a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cand eram mica imi doream sa fiu educatoare/invatatoare. Acum imi doresc sa ajung psiholog-pedagog. Sunt foarte asemanatoare big grin

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde-am spus eu ceva de sex, droguri, alcool? Nu-mi mai băga cuvinte în gură, că nu așa se face.
Dar cine se gândește prea mult la viitor, înseamnă că nu are un prezent de trăit. Și majoritatea n-au.
Eu îmi trăiesc prezentul, mă bucur de el și încerc să-s fac cât mai de calitate. De aia nu prea mă mai gândesc la viitor. Oricum viitorul e mult prea incert ca să fie planificat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cand eram mica voiam sa fiu medic sau profesor.Acum vreau sa lucrez la o banca sau sa imi urmez visul de a fi actrita ( fac actorie de mai bine de 3 ani ).

| g4mma a răspuns:

Cand o sa cresc mare vreau sa fiu preoteasa.

| Dippa a răspuns:

Când eram mică voiam profesoară. Acum medic happy

| Prietenoasa a răspuns:

Vroiam sa devin eroina ma uitam la desene adica nu imi sta pe limba cuvantul un fel de superman fata acum cantareata.

| ILoveWeekends a răspuns:

Cand eram mica voiam sa devin cantareata.Acum as vrea sa fiu actrita, dar ma tem ca e imposibil din moment ce nu fac cursuri de actorie.Sau sa lucrez intr-o banca sau la calculatoare caci sunt pe profil mate-info

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Cand eram mica voiam sa fiu medic. Acum translator.