| Alissa193 a întrebat:

Ce doreai sa devii cind erai mic(specialitate)?

Răspuns Câştigător
| alexdop21 a răspuns:

Eu ii spuneam mamei mele ca vreau sa devin american si musafir. Mi se pareau cele mai tari meseri din lume, cat despre meseria de acum, am cateva puse in cv... Acum mi-ar placea sa fiu managerul, directorul, seful propriei mele afaceri.

32 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Contabil, imi placea mult sa calculez, si am ajuns.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand eram mic doream sa ajung politist.

| elena a răspuns:

Casierita la alimentara... dar vai, am ajuns profesoara de limba si literatura romana, desi m-am pregatit inca din clasa a V-a pentru stiintele naturii. N-am regretat niciodata alegerea facuta, de a fi mereu in mijlocul adolescentilor si a viitorilor tineri. Am avut si am si acum ce invata de la ei, totul este sa stii sa-i intelegi si sa le dai sfaturi folositoare varstei lor.

| AvalohAlyn a răspuns:

Medic sau profesor. A ramas doar profesor in prezent.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Stewardesa. Si desteapta! Motivatia era ca imi plac limbile straine. Si sa calatoresc.happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Avion.

| arysa a răspuns:

Visam sa fiu cofetareasa ca sa mananc toate prajiturile devil Dezamagirea vietii mele a fost cand am aflat ca de fapt trebuia sa le fac ca sa le vand, si daca as manca m-as ingrasa...Acum incerc sa ma reorientezhappy

| Haydee a răspuns:

Mereu am vrut sa fiu medic sa ajut oameni.Acum am inteles mai mult ca-mi place pedagogia, si as vrea sa lucrez in viitor ca proesoara pentru a pregatii mintile elevilor si de asemenea pentru a observa cum gandesc.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Doctor.

| StarDust a răspuns:

Medic veterinar laughing iubeam atat de mult animalele. ma rog si acum le iubesc happydar clar nu vreau sa ma mai fac medic veterinar laughing

u ce ti-ai dorit sa te faci?

| Orannginna a răspuns:

Doctorita, ziceam eu pe'atunci!hee hee
M'am mentinut, si acum tot medic vreau sa fiu :X

| angella1972 a răspuns:

Doctor veterinar.

| albastrel a răspuns:

Vaduva unui mos bogat care sa moara in noaptea nunti big grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Vroiam sa devin medic, sau medic veterinar... dar acum nu mai vreauhee hee

| ciumpalaku a răspuns:

Cosmonaut si fotbalist

| Gabry a răspuns:

Actrita, si visul asta se va implini love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Medic laughing))
Si am ajuns inginer big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astronaut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Striper...si visul continuabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Visam sa devin doctorita, dar cu trecerea timpului am avut experiente de cea mai joasa speta cu medicii care sunt efectiv lipsiti de scrupule si am ale sa fac cariera in alt domeniu.
Ma simt implinita cu cea ce fac acum. Ma regasesc in aceasta meserie care imi vine ca o manusa.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doream astronaut sau polisist si amu vreau sa devin medic veterinar da ii naspa ca trebuie sa fac multa biologie ce mai naspa ora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mica voiam sa devin medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniela eu cand eram mic imi doream sa devin politista iar acum imi doresc tot asta sper sa mi se indeplineasca dorinta

| vilmaristul a răspuns:

Profesor de sport

| BiiBiis a răspuns:

Doctorbatting eyelashes si inca mai sper. big grin

| ioana_9061 a răspuns:

Dizing interior, profesoara si nici o data doctorita.

| kjbh13 a răspuns:

Mi-am dorit medic... ajuns prof...

| Will a răspuns:

Terci.