| Bunddy a întrebat:

Când ești un tip bogat, potent financiar, cum vei putea vreodată să-ți dai seama dacă tipa care stă cu tine e interesată de tine ca persoană sau doar de averea ta?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te prefaci sarac.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dacă ai norocul să atragi o femeie puternică, nu vei ști niciodată cât din dragostea voastră e pentru bani, și cât e între voi. Nici ea nu va ști. Mai ales că sentimentele evoluează sau dispar în timp, nu ajungi la 60 de ani cu fluturii de la 23.
Doar atunci când iei o nulitate lângă tine, observi că nu e interesată deloc de gândurile tale, de sănătatea ta, de planurile tale, și te bagă în seamă doar cât să nu o părăsești, în timp ce îți cere nenumărate favoruri.
Dar să sperăm că persoanele din a doua categorie nu prea au succes.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca atunci când ai o persoana materialista langa tine nu e greu sa îți dai seama.

În primul rand e o lipitoare ce singura nu prea face muti bani sau chiar de loc.Cand te-a întâlnit primul lucru de care a întrebat sau a fost impresionata a fost mașina și bani.
Vrea mereu vacante sau când își cumpără ceva vrea doar chestii de fițe sau scumpe.
Când ii spui o problema de a ta nu ii pasa.Iar dacă e una financiara devine rece sau se îngrijorează ca ai putea avea mai putini bani.
Și multe altele.

| Hammurabi a răspuns:

Nu poate fi interesată doar de averea mea, pentru că ea are o situație materială peste mine.
Deci n-am cum să am întrebări de genul ăsta.

| VoidEternal a răspuns:

Din fericire nu am astfel de griji laughing

| LordCristobal a răspuns:

Daca esti foarte bogat ar fi bine sa nu te casatoresti cu tipa respectiva.
Trebuie sa pui un prieten care sa se dea mai bogat decat tine si sa o agate pe prietena ta.Foar atunci vei vedea daca femeia te iubeste.

| 199onur7 a răspuns:

Iar va dați bogați cu gagici care stau pe interese cu voi rolling on the floor))) rolling on the floor))) da în realitate nimeni nu este bogat si nici gagica nu are rolling on the floor))))))

| GeorgeCazan a răspuns:

Depinde cât de bogat, dar tind să cred ca da îți dai seama, dar nu cred ca te va mai interesa.