| anonim_4396 a întrebat:

Când și în ce împrejurări ai plâns ultima dată? Nu mă refer la câteva lacrimi, ci la a plânge ca un copil. big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când mi-am pierdut părinții, după ei plâng și acum!
Pa, pa.

| Musique a răspuns:

18.03, de fericire.

| DenisIonut01 a răspuns:

In urma cu un an eram acasa si a fost de nervi.

| PedoBarbie a răspuns:

În urmă cu două luni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noaptea trecuta. am plans si am facut baie pentru ca azi trebuia sa stau cu prietenii mei care ma detesta. oricum plangeam mereu pe drum pentru ca acolo e atata zgomot si autism si frenezie. prefer sa stau pe net si sa vorbesc despre cat de mult imi displace ananasul.
trebuie sa fiu rece si inteligent, si sa ma distrag mereu de la umbre parfumuri luna. am sa devin mai rece decat societatea in care traiesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi când eram copil. Nu mai ţin minte împrejurările, însă ştiu că în ultimii 9-10 ani nu am plâns niciodată în hohote.

| Maioru a răspuns:

Acum 3 ani cand mama s-a inaltat la cer...

| MissDevilish666 a răspuns:

Acum câteva săptămâni...

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Cam acu 1 an printra 7 a. Cand profesorul de matematica a zis:,, Lasa-ti pixurile jos copii,, si eu i-am zis nici:,, Asta este o intrebare capcana? Nici nu l-am ridicat omule,,