| Destyny a întrebat:

Cand intru pe un server de minecraft de ce nu ma pot misca, nici scrie pe chat? Cere parola cu /login pass.Dar e un server public si nu ar trebui.Care e problema.Tin sa mentionez ca nu am cont premium

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pai scrie /login si parola pe care o ai.
Poti incerca si serverul mc.lolzidle.com?
happy MErsiii

| mirceafeldi a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

La ce cont

| Rld_Alexandru_1999 a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Ma eu am cont si parola e swett1234 si imi scrie username and ceva de genu

| neo123 a răspuns:

Daca nu ai jucat pe server niciodata scrie /register parola si o repeti ex: /register ombun ombun daca ai mai jucat scrii /login si parola daca tot nu merge inseamnca ca cineva are cont pe acel nume si trebuie sa ti-l schimbi.
Funda?